Yeni Elentra Antalya yollarında

Otomotiv - Yayın Tarihi: 16/03/2016 18:49
Yeni Elentra Antalya yollarında

HYUNDAİ Elentra'nın basın tanıtımı Antalya'da Batterfly Time Café & Bistro'da gerçekleştirildi. Basın lansmanında gazeteciler aynı zamanda yeni Elentra'yı test etme fırsatı da buldu.  


Hyundai Cangarlar Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Hakan İbaç'ın ev sahipliğini üstlendiği organizasyonda, yeni Elentra'nın tüm özelliklerini keşfetme imkanı bulan katılımcılar, tasarım ve konfor memnuniyetlerini de dile getirmeyi ihmal etmedi. Hyundai Cangarlar Otomotiv A.Ş. olarak Antalya'da binek otomobilde önemli bir pazar payına sahip olduklarını dile getiren Hakan İbaç, otomotiv sektöründe ifade edilen sıkıntılara rağmen, Hyundai markasının tüm Türkiye'de otomobil severlerce pozitif bir algı yarattığını ifade etti. STANDART DIŞI ŞIMARTAN ÖZELLİKLER


İbaç, “1 Mart itibariyle yeni Elentra modelimiz Hyundai Cangarlar Plaza'da satışa sunuldu. Kullanıcılardan aldığımız ilk izlenimler ortaya harika sonuçlar çıkardı. 1.6 lt CRDI 136 PS yeni dizel ve 1.6 GDI benzinli motor seçenekleri, 1.6 lt CRDI ile 7 ileri DCT şanzıman ayrıcalığı, projeksiyon tipi farlar ve LED stoplar ile üst sınıf araç hissiyatı, geniş kapsamlı aktif ve pasif güvenlik teknolojileri, rafine iç mekan, ergonomik koltuklar ve üst düzey donanımlar ayrıca geniş yükleme kapasitesi, pratik saklama cepleri gibi özellikler sayabileceklerimin başında geliyor. Bu ve bunun gibi muhteşem özellikleriyle yeni Elentra, Türkiye şartlarında fiyat politikasıyla da emsallerinin önüne geçiyor" dedi.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı