Serik Türk Eğitim-Sen'den ''Çocuklar Üşümesin'' projesi!

Yaşam - Yayın Tarihi: 12/01/2018 16:34
Serik Türk Eğitim-Sen'den ''Çocuklar Üşümesin'' projesi!

Serik Türk Eğitim Sen, yönetim kurulu kadın kolları, okul temsilcileri ve üyeleri; amacı köy okullarına ulaşarak öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını karşılamak olan bir kampanya başlattı...


''Çocuklar Üşümesin'' temalı proje kapsamında, Zırlankaya Köyü Anaokulu ve İlkokulda eğitim-öğretim gören tüm çocuklara yardımlar yapıldı.

 Varol Civcir proje ile ilgili olarak: "Biliyoruz ki her çocuk aynı şartlarda doğmuyor  ve büyümüyor maalesef. Hayatın tanıdığı fırsatlar eşit olmuyor bazen. Bazıları daha çok küçük yaşlarda tanışıyorlar zorluklarla. İlçemizin köylerinde eğitim öğretimine devam eden çocukların halini hepimiz biliyoruz. Çeşit çeşit giysiler giymiyorlar, belki de kışla, soğukla, yoksullukla daha büyük mücadele veriyorlar.

 Sendikamızın cesur yürekli üyelerine ve desteklerini esirgemeyen eğitim çalışanlarımıza ayrıca ilçemiz esnaflarından Mehmet YAĞCILAR'a  şükranlarımızı sunuyoruz. Serik Türk Eğitim Sen. yeni yönetim olarak, 2018 yılı ve gelecek yıllarda da farkındalık yaratarak  yapacağımız eğitim ve sosyal sorumluluk projelerinde adımızdan sıkça söz ettireceğiz." şeklinde konuştu.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı