Antalya Konyaaltı'ında bir tehlike kokan manzara daha...

Yaşam - Yayın Tarihi: 12/10/2017 16:39
Antalya Konyaaltı'ında bir tehlike kokan manzara daha...

Antalya'nın Konyaaltı İlçesi Altınkum Mahallesi 419 Sokak'ta objektiklerimize takılan bu manzara yaklaşık 5 yıldır tehlike saçıyor. Yıllardır Konyaaltı'nı yöneten Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in ve Antalya Büyüşehir Belediyesi'nin ortak sorumluluk alanına giren bu kare, yıllardır çözüm bekliyor.


Antalya'nın ihbar sosyal medya hattı olan @antalyaihbar twitter adresine gelen ihbarlar arasında bu kez Konyaaltın'daki bu tehlikeli manzara yer aldı. Altınkum Mahallesi'nde bulunan boş arazı yıllardır atıl beklerken, ara sokaklardan sorumlu Konyaaltı Belediyesi ise boş arazinin tehlikeli ve açık olan 419 sokak üzerinde kısmını ise kapatmamakta direniyor.

Belediye yetkililerinin daha önce geçilen ihbara tepkisiz kalması sonucu yıllardır kaldırımdan yürüyen vatandaşlar tehlike ile karşı karşıya kalırken, koruma duvarı olmayan boş çukur arazi ve etrafını çevreleyen demir çubuklar tehlike saçıyor. Özellikle çocuklar için büyük tehlike oluşturan manzara, gece kaldırımda yürüyen vatandaşlar için de ayrı bir risk taşıyor.

DEMİR ÇUBUKLAR DÜŞEN BİR VATANDAŞ İÇİN BÜYÜK TEHLİKE

BELEDİYELER SORUMLULUĞU BİR BİRİNE ATIYOR

BU SOKAK KONYAALTI BELEDİYESİ SORUMLULUĞUNDA

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı