İbrahim Atalmış 'Vatandaş Konuşuyor' röportajı

Vatandaş Konuşuyor - Yayın Tarihi: 05/05/2011 13:51
İbrahim Atalmış 'Vatandaş Konuşuyor' röportajı

AntalyaBurada soruyor İbrahim Atalmış cevaplıyor.


Öncelikle bize kendinizi tanıtır mısınız biraz?

İbrahim Atalmış: Adım İbrahim Atalmış. 53 yaşındayım ve emekliyim. Kepezde oturuyorum.

Peki İbrahim Bey, Antalya’dan ve Kepez’den memnun musunuz? Eksiklikler görüyor musunuz, görüyorsanız bunlar ne gibi eksiklikler?

İbrahim Atalmış:  Genel olarak memnunuz ama eksiklikler de var tabi. Örneğin ulaşım sorunu var. Bir de ben imar sorunu olduğunu ve şehirciliğin tam kavranamamış ve zayıf olduğunu düşünüyorum. Halk taşımacılığı hala gelişmiş değil Antalya’da. 5 dakikalık yolu bir saatte gidiyoruz.

Siz Kepez’de oturuyorsunuz. İkamet ettiğiniz semtte eksiklikler, gelişmesi gerektiğini düşündüğünüz çalışmalar var mı?

İbrahim Atalmış: Ben Sakarya Bulvarında oturuyorum. Orada genelde bir problem yok. Bizim oturduğumuz semt daha önceleri gelişmemiş bir mahalleydi ama her geçen gün kendini yenilediğini düşünüyorum.

Kepez Belediyesinin çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

İbrahim Atalmış: Kepez Belediyesinden, Hakan Tütüncü’den ve çalışmalarından memnunuz. Ama eksiklikler var tabi. Mesela park ve bahçelere önem vermesi, yeşilliğe yaptığı yatırımlar çok iyi paha biçilemez. Belediyenin en önemli görevi de halkın sağlığını düşünmek. Hakan Tütüncü’nün de en büyük eksikliği da bu zaten. En önemli olanı en sona bırakacak galiba. İnsan sağlığı için yaşar.

Peki son sorum olsun bu. Hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz ve hangi parti sizin için bir adım önde?

İbrahim Atalmış: Oyumu Ak Parti’ye vereceğim, Çünkü yaptığı yatırımlarda halkın dikkatini çekiyor. Ama onunda eksiklikleri yok mu, var tabi. Ama diğer partilere göre bir adım önde. Yani insanlar bunları değerlendiriyorlar.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı