Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı'dan Onurlandıran Ödül

Spor - Yayın Tarihi: 04/01/2017 18:06
Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı'dan Onurlandıran Ödül

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Ziyarette, Antalya Gençlik Hizmetleri Gençlik Spor Kulübü, Başkanı Mehmet Küçükgüngör ve Kano Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Ahmet Çınar hazır bulundu.

 

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Antalya’da Kano’da yapılabilecek faaliyetler ve kano sporunun altyapısı için gerekli çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettirilmesi için fikir alışverişinde bulundu ve Hacıcaferoğlu’na bugüne kadar kano sporuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Kabakçı Kano faaliyetlerinin yaygınlaşması ve gelişmesi için gösterdiği desteklerden için Antalya Gençlik Hizmetleri Gençlik Spor Kulübü, Başkanı Mehmet Küçükgüngör’e teşekkür plaketi verdi.

 

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı’nın kendisine yapmış olduğu anlamlı ziyaretinden duyduğunu belirterek, teşekkür etti.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı