Antalya'da Mart ayının başarılı polisleri seçildi.

Polis - Adliye - Emniyet - Yayın Tarihi: 16/04/2018 13:00
Antalya'da Mart ayının başarılı polisleri seçildi.

Antalya Emniyeti’nde Mart Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 2 Polis Memuru Ödüllendirildi


Antalya Emniyeti Müdürlüğü polislik mesleğini daha profesyonelce yürütmeleri ve başarıların devamlılığı için görev yapan personeller arasından “Ayın Polisi”ni seçiyor..

Mart ayı içerisinde başarılı görev yapan personeller arasında 30 Mart günü saat 01.30 sıralarında, hakkında “Silahla Tehdit, Tehdit, Dolandırıcılık, Resmi Belgede Sahtecilik, Hırsızlık, Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek ve Hakaret suçlarından” (20) ayrı arama kaydı ve (9 yıl 20 gün) kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi (E.Ç.) isimli suçluyu Aksu İlçesi Pınarlı Mahallesinde bulunan bir evde, evin arka penceresinden atlayarak yakalayan Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru B.Ç. “Ayın Merkez İlçeler Polisi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

07 Mart günü günü saat 20.00 sıralarında, (7) adet” Konut Dokunulmazlığı”, (41) adet “Evden Hırsızlık” olayının şüphelisi cezaevi firarisi E.K.’nın Aydınevler Mahallesinde bulunan bir sokakta kimlik ibraz etmesi istenmesi üzerine kaçmaya çalışırken,  Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli  Polis Memuru O.A. zanlıyı yakalayarak  “Ayın Dış İlçeler Polisi” olarak seçilldi.

Ayın Polisi olarak seçilen (2) personel İl Emniyet Müdür V. Ramazan Ahmet TAŞIR’ın makamında, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen bir törenle  1’er adet çeyrek altın ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı