Şanslarını Hyundai Cangarlar'da denediler

Otomotiv - Yayın Tarihi: 19/05/2015 10:46
Şanslarını Hyundai Cangarlar'da denediler

Şanslı 6 talihli, 26 Haziran günü noter huzuarunda yapılacak çekilişle belirlenerek i10, i20, i30, Accent Blue, Elantra ve ix35 modellerinden birini kazanmış olacak. Geçtiğimiz hafta sonu Cangarlar Hyundai Plaza'da gerçekleştirilen test sürüşü ve tanıtım lansmanında bir araya gelen otomobilseverler de şansları denemek için kampanya ya katıldı.  


Antalya Cangarlar Hyundai Plaza'da gerçekleştirilen davette otomobilseverler, markanın gerçekleştirdiği ödüllü test sürüşü kampanyası hkkında hem bilgi aldılar hem de şanslarını denedi. Cangarlar Hyundai Plaza Satış Müdürü Emre Seçkin, ödüllü tasarımlara sahip, kaliteli, modern ve konforlu modelleriyle Türkiye’de ve Antalya’da yükselişini hızla sürdüren Hyundai'nin, Türk pazarına girişinin 25.yılı kapsamında test sürüş günleri düzenlendiğini belirterek, Cangarlar  Hyundai'nin, yepyeni modelleriyle test sürüşü yapan herkesi hem ürünlerinin kalitesiyle tanıştırdıklarını aynı zamanda da 6 adet Hyundai’den birini kazanma şansı sunduklarını söyledi.

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI

Seçkin, “Türkiye’deki hizmetlerimizle Müşteri Memnuniyeti bakımından 1 Numara olan Hyundai, aynı zamanda Hyundai Kredi avantajlarını da yeni araç satın almak isteyen müşterilerine sağlayacak. Mayıs ayı boyunca i10, i30, ix35, Accent Blue ve Elantra modellerinde geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz avantajı da sunuyor. Böylece Hyundai Kredi’nin sunduğu uygun ve cazip ödeme koşullarıyla birlikte yeni Hyundai modellerine ulaşmak artık çok daha kolay olacak” dedi. 

YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı