Yenigöl esnafı kahvaltıda buluştu

Muratpaşa - Yayın Tarihi: 11/01/2017 16:21
Yenigöl esnafı kahvaltıda buluştu

Antalya Yenigöl Mahalle Muhtarı Mehmet Özen, Demirkıran Emniyet Amiri Rauf Özdemir ve mahalle esnafıyla kahvaltıda bir araya gelerek, mahalle güvenliği konusunda görüşme gerçekleştirdi.


Antalya Yenigöl Mahalle Muhtarı Mehmet Özen, Türkiye’de son dönemde yaşanan olaylar sonrasında mahalle esnafı ve emniyet yetkilileriyle bir araya geldi. İlk kez düzenlenen kahvaltılı toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Taş Köprü Et Mangal ve Balık Restoran’da düzenlenen kahvaltıda konuşan Özen, “Antalya’da ilk kez bir mahalle esnaf buluşması yapılıyor. Bu etkinliği yapmamızın asıl sebebi esnafla birlikte mahallemizi daha güvenli hale getirmek. Bu konuda fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldik. Mahalle esnafımız ile birlikte hırsızlık ve olabilecek diğer olumsuz olaylarda duyarlı ve dikkatli davranmaları noktasında sohbet etme fırsatı bulduk. Mahallemizi Antalya’nın en güzel yerlerinden biri haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Kahvaltıya katılan Demirkıran Emniyet Amiri Rauf Özdemir ise mahallenin güvenliği noktasında esnafa büyük görev düştüğünü belirterek, “Güvenlik için esnafımızın işyerlerine öncelikle kamera taktırması gerekiyor. Mahalle olarak birlik ve beraberlik içinde olması gerekiyor. Böyle bir etkinlik düzenlediği için Muhtarımız Mehmet Özen’e teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Fatma Ayaz

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı