Muratpaşa Zerdalilik Mahallesinde isyan manzaraları.

Muratpaşa - Yayın Tarihi: 07/10/2017 19:16
Muratpaşa Zerdalilik Mahallesinde isyan manzaraları.

Antalya ve vatandaşların ihbarlarını değerlendiren haber merkezi olarak AntalyaBurada Yayın Grubuna arka arkaya bölge fotoğrafları ve isyan içeren mesajlar gelmeye devame diyor. Bu mesajlardan biride Zerdalilik mah.1379 sokaktan geldi.


Sokakta yer alan inşaat şantiyesinin bölge halkına çektirdiği eziyet yetmezmiş gibi, birde buna sokak yollarının virane görüntüsü eklenince, isyan daha da büyük hale geliyor.

Bölge halkı sürekli şikayet ettikleri halde Muratpaşa Belediyesinin hiç bir işlem ve tedbir almadığından yakınırken, müteahhit ve belediyenin sorumsuzluğu vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor.

Görüntülerde şantiyenin içinde veya şantiye alanında olması gereken kum ve diğer inşaat malzemeleri vatandaşın yürüyeceği kaldırımın üzerinde yer alırken, tuğla ve çimento torbalarını ise yağmurdan korumak için verilen çaba göze çarpıyor.

Naylonla kapatılan tuğla ve çimento yığınının yanından geçen insan veya hayvanın üzerine yıkılma tehlikesi göz ardı edilirken, bu görüntüler Muratpaşa Belediyesi'nin 'ilçenin sadece öne çıkan mahallelerinde hizmet veriyor' eleştirisini ortaya koyuyor.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal tüm bu manzaralara sessiz kalırken, kurulan Turunç Masa'nın şikayetlere neden kayıtsız kaldığı ise merak ediliyor.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı