MHP Antalya İl Teşkilatı'nın Ankara ziyareti

Oda, Parti, Dernek, Koop. Seçimleri - Yayın Tarihi: 07/11/2016 17:42
MHP Antalya İl Teşkilatı'nın Ankara ziyareti

MHP Antalya il teşkilatı hafta sonu yapmış olduğu ziyareti il, ilçe ve kadın kolları teşkilatlarının başkan ve yönetimlerinin katılımları gerçekleşti. 


Buluşma noktasının başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ’ İN kabri olan ziyaret Kuranı Kerim tilaveti ve dualardan sonra MHP Genel Merkezi’ ne geçilerek devam etti. MHP Genel Başkanı DR. Devlet BAHÇELİ Antalya heyetini genel merkezindeki Gün SAZAK toplantı salonunda kabul etti. Ülke gündemini değerlendiren Bahçeli,  Antalya teşkilatının yakinen takip ettiğini ifade ederek, ziyarete katılanlara teşekkür etti.

Ankara ziyaretini değerlendiren MHP ANTALYA İl Başkan’ı  Mustafa AKSOY; “ 29 mayısta sayın Genel Başkanım Dr. Devlet BAHÇELİ  tarafından MHP Antalya İl Başkanlığına atandım. Göreve geldikten sonra kendi iç bünyemizdeki çalışmaları tamamladık, ilçe teşkilatlarımızda da ilimizle ve genel merkezimizle uyum içinde çalışacak teşkilatları teklifimizle genel merkezimiz görevlendirildi. Bu süreçte genel başkanımızdan randevu talep ettik ve bu hafta sonu için kabul ettiler. Genel başkanımızın emir ve talimatlarını aldık, kendilerine Antalya il, ilçe ve kadın kollarının emrinde ve talimatlarını beklediğimizi ifade ettik. Ziyaretimiz yüksek katılımlı yararlı bir ziyaret olmuştur. Önümüzdeki günlerde kongre takvimi de belli olacak il ve ilçe teşkilatları olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Ziyaretimizde bizimle birlikte olan tüm ilçe ,kadın kolları başkan ve yöneticilerine  teşekkür ediyorum,yine bu organizasyonda üstün gayretleri olan il yönetimime de teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı