Keşif Ekibi Derneği'nden Mevlüt Yeni'ye ziyaret

Keşif Ekibi - Yayın Tarihi: 19/11/2014 16:24
Keşif Ekibi Derneği'nden Mevlüt Yeni'ye ziyaret

Antalya Gazeteciler Cemiyeti BaşkanıMevlüt Yeni’yi Keşif Ekibi Derneği ziyaret etti.  


Ziyarette, 10. Kardeşlik Yılı gecesinde AGC Başkanı Mevlüt Yeni´ye verilen, “Nürnberg Basın Kulübü Onur Üyeliği” tebrik edildi. Nürnberg Basın Kulübü tarafından bugüne kadar sadece bir Alman´a verilen onur ūyeliği Mevlüt Yeni ile ikinci kişi aynı zamanda ilk kez bir Türk´e verilmiş oldu.

Bu  önemli, Onur ūyeliği belgesini Nürnberg Basın Kulübü Başkanı Siegfried Zelnhefer´den alan Mevlūt Yeni, yaşadıklarını anlattı. Onur üyeliği payesi verilen emeğin karşılığıdır. Tabi ki bu üyelik tüm Antalya ve Türk meslektaşlarım adına bana verilen bir üyeliktir. Bundan sonra bu projenin daha da ileri gitmesi için çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Başta kardeşlik projesinin protokol aşamalarında bulunan ve kardeşlik bayrağını bana teslim eden benden önceki yönetim kurulu üyeleri ve emeği geçenlerle birlikte bana bu üyeliği layık gören Alman meslektaşlarına teşekkür etti.

Keşif Ekibi Derneği Başkanı Hidayet Gültekin ve Genel Sekreter Murat Seyirci, AGC’nin birer mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Gültekin, Yaptıklarınız dün olduğu gibi bu günde tüm Cemiyetler tarafından hayranlıkla takip ediliyor. Başarılarınızın devamını diliyoruz dedi. 

-Haber Likya

YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı