Kepezli öğrenciler, Kepez'i geziyor

Kepez - Yayın Tarihi: 12/03/2018 16:45
Kepezli öğrenciler, Kepez'i geziyor

Kepez Belediyesi, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği kapsamında Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Macera Ormanı ve Hayvanat Bahçesini gezen 45 öğrenci arkadaşları ile beraber gönüllerince eğlenme imkanı buldular.  


‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği ile Kepezli çocukları beş yıldızlı bir eğlence ile buluşturan Kepez Belediyesi’nin gezi etkinliği hız kesmeden devam ediyor. ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği kapsamında Kepezli çocuklara Antalya’yı gezme imkanı sunan Kepez Belediyesi, etkinlik kapsamında Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Kepez Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından okullarından alınan 45 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Antalya Hayvanat Bahçesini gezdi.

Tütüncü, “Çocuklarımıza her şeyin en iyisi”

Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerinin ikinci durağı ise Kepez Belediyesi’nin Antalya’da bir ilk olarak halkın kullanımına açtığı 70 dönümlük Kepez Macera Ormanı oldu. Macera ormanında at binmenin keyfini yaşayan öğrenciler,  paintball, survivor, labirent ile de heyecanın dorukta yaşandığı bir gün geçirdiler. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ay farklı okullarda, farklı öğrencilerin dahil edildiği Kepezliyim Şehrimi Geziyorum projesinin toplum kesimleri arasındaki dengeyi sağlamak ve sosyal ihtiyaçları karşılamak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatıldığını söyledi. Başkan Tütüncü, “Çok sevdiğimiz çocuklarımız her zaman her şeyin en iyisini hak ediyorlar” dedi. “Kepezliyim Şehrimi Geziyorum” projesi önümüzdeki günlerde yine farklı okulların ve farklı öğrencilerin katılımı ile devam edecek.   

 

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı