Kepez Belediyesi personeline kurumsal eğitim

Kepez - Yayın Tarihi: 17/05/2017 17:13
Kepez Belediyesi personeline kurumsal eğitim

Kepez Belediyesi bünyesinde çalışan yüzlerce personel için, kişisel imaj yönetimi, uluslar arası sofra adabı ve kurumsal temsil konularını içeren bir seminer düzenleyerek kurumsallaşma yolunda yeni bir adım daha attı.  


Kepez Belediyesi bünyesinde farklı müdürlüklere bağlı olarak çalışan tüm personel, düzenlenen hizmet içi eğitim semineri için bir araya geldi. 

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim seminerinde Protokol Uzmanı İhsan Ataöv konuşmacı olarak sahne aldı. Belediye İç Kontrol Eylem Planı Uygulamaları dahilinde gerçekleştirilen programı, belediye bünyesinde çalışan işçilerden, yönetimde yer alan bürokratlara kadar tüm personel katılım gösterdi. Birim müdürlüklerinin belediye yönetimi ile birlikte katıldıkları seminerin ilk oturumunda, temsil, kılık kıyafet, kişisel imaj yönetimi gibi konularda konuşmacı Ataöv tarafından yapılan sunum, örneklerle pekiştirildi. Sunumunda belediye personelini sahneye davet ederek uygulamalı anlatımlarda bulunan Ataöv’ün anlattığı konular, personel tarafından ilgiyle takip edildi. İzleyiciler arasında yönetiminde bulunduğu personeline eşlik eden Başkan Hakan Tütüncü de ön sıradan semineri takip etti.

Kepez Belediyesi marka haline geldi

Seminerin ilk oturumunun sona ermesinin ardından kürsüye çıkan Tütüncü, belediyenin tüm birimlerinden personelin bir arada bulunduğu salondan çalışma arkadaşlarına seslendi. İşinde oldukça başarılı olduğunu belirttiği Ataöv’e bu güzel sunum için teşekkür eden Tütüncü, bu seminerin gerekliliğinin felsefi arka planını mesai arkadaşları ile paylaşarak,”Kepez Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar ve imza attığımız başarılarla marka bir kurum haline gelmiş bulunuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı, belediye personeline teşekkür ederim. Bu eğitimler, belediyemizin vatandaşa daha kaliteli hizmet sunmasının yanı sıra, sizlerin de bireysel olarak daha başarılı işlere imza atmanıza ışık tutacak nitelikte çalışmalardır.” sözleri ile, hizmet içi seminerin düzenlenmesindeki amaçlarını açıklayarak, katılım sağlayan tüm personele ve Ataöv’e teşekkür etti. Seminer, ikinci oturumda yine Ataöv’ün sunumuyla sofra adabı ve temsil konuları ile devam etti. Tütüncü, bu gibi eğitimleri belli aralıklarla tüm personellerinin faydalanabileceği şekilde gerçekleştirerek kurumsal imaj konusunda gerekli adımları attıklarını ve bunun da olumlu olarak hizmetlerine yansıdığını belirtti.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı