Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor

Kemer - Yayın Tarihi: 12/10/2017 16:13
Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül,  13 Ekim Cuma günü düzenlenecek törenle Kuzdere Mahallesi’nde bulunan 274 adet parseldeki hak sahiplerine tapularını verecek.


Kuzdere Mahallesi’nin 20009 yılında köy statüsünden mahalleye dönüşmesinin ardından çalışmalar başlatıldı. Kemer Belediye Meclisi’nin 2014 yılında Kuzdere Mahallesi’ni de kapsayan imar planını onaylması ile buradaki 671 bin 944 metrekare alanda yer alan 274 adet parselde birinci etap 18 uygulaması yapıldı. Tüm bu çalışmaların tamamlanması ile mahallenin tapuları hazır hale getirildi.

13 Ekim Cuma günü Kuzdere Mahalle Muhtarlığı yanında düzenlenecek törenle hak sahiplerinin tapuları Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edilecek. Kuzdere Mahallesi’ni tapuya kavuşturmanın onurunu ve mutluluğu yaşadıklarını kaydeden Başkan Gül, “Kuzdereli hemşerilerimizin tapuları şimdiden hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizdeki tapu çalışmaları da tamamlanacak. Vatandaşlarımızla yeni tapu törenlerinde buluşmaya ve onların mutluluğunu paylaşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı