Kemer Karate Milli Takımı Antrenörü Emin Akar sporcuları ile Kemer’in gururu oldu

Kemer - Yayın Tarihi: 16/05/2017 14:34
Kemer Karate Milli Takımı Antrenörü Emin Akar sporcuları ile Kemer’in gururu oldu

Kemer Karate Milli Takımı Antrenörü Emin Akar, çeşitli ulusal ve uluslararası karşılaşmalarda dereceye giren ve milli takıma seçilen 13 minik sporcusu ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek takıma katkılarından dolayı teşekkür etti. Çeşitli karşılaşmalarda dereceye giren Kemer Karate Takımı’nın 13 minik sporcusu Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür ettiler.


Müşerref Özdemir, Duygu Özdemir, Damla Gün, Leyla Özyiğit, Gelodi Surmanidze, Merabi Surmanidze, Irmak Naz Çelik, Buse Cebel, Seval Feyza Tabak, Çağar Macar, Naz Bakaç, Lara Fidan ve Nesli Su Keskin ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Gül, başarılarından dolayı tüm sporcuları kutladı.

Kemer’de sporu ve sporcuyu daima desteklediklerini kaydeden Başkan Mustafa Gül, “Minik sporcularımız çeşitli madalyalar alarak Kemerimizin gururu oldular. Onları ve kendilerini yetiştiren ailelerini yürekten kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum, Kemer’i en iyi şekilde temsil eden sporcularımızın her zaman yanında olacağız” dedi.  

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı