Hyundai Cangarlar'da yüzler gülüyor

Otomotiv - Yayın Tarihi: 07/09/2016 12:13
Hyundai Cangarlar'da yüzler gülüyor

Antalya Hyundai bayii Cangarlar Otomotiv satış ekibi, yılın üçüncü çeyreğinde gösterdikleri başarıyla hedefleri tutturmanın sevincini yaşıyor. Başarılarını kutlayan satış ekibi, keyifli bir akşam yemeğinde buluştu.


Özellikle SUV segmentinde TUCSON satışlarıyla sektörde öne çıkan Hyundai Cangarlar Otomotiv, başarılarını ise Hyundai markasının Türkiye’ye gösterdiği güven olgusuna bağladıklarını ifade etti.

ANTALYA HYUNDAI BAYII CANGARLAR OTOMOTIV SATIS EKIBI, YILIN UCUNCU CEYREGINDE HEDEFLERI TUTTURMANIN SEVINCINI YASIYOR. SATIS EKIBI, BASARILARINI AKSAM YEMEGIYLE KUTLADI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

MARKA AİDİYET DUYGUSU OLUŞTURUYOR

 

Hyundai Cangarlar Plaza Genel Müdürü Hakan İbaç; Markalarının Türkiye’nin geleceğine güvendiğini belirterek, tüm olumsuz şartlara rağmen, Hyundai’nin marka büyüklüğü ile Cangarlar Otomotiv’in güven olgusunun yan yana gelmesiyle satışlarda hedefin yakalandığını ifade eden İbaç, “Hyundai markası Antalya’da en çok tercih edilen otomobil markalarının başında geldiğini söyledi.

ANTALYA HYUNDAI BAYII CANGARLAR OTOMOTIV SATIS EKIBI, YILIN UCUNCU CEYREGINDE HEDEFLERI TUTTURMANIN SEVINCINI YASIYOR. SATIS EKIBI, BASARILARINI AKSAM YEMEGIYLE KUTLADI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Yeni Bir Otomobil Alacaklara Hyundai’den Üstün Nakit Desteği.

Hyundai, sonbaharı üstün fiyat avantajlarından oluşan yeni bir kampanya ile karşılıyor. Tüm modellerde geçerli olan fırsatlar, nakit desteğini ve düşük faizli kredi koşullarını içeriyor.

Hyundai, Eylül ayında sıfır kilometre otomobil almak isteyenlere üstün fiyat koşulları ve uygun ödeme kolaylığı sağlıyor. A segmentinin lider modeli i10, kampanya dahilinde 4.600 TL’ye varan nakit desteğiyle satılıyor.

B segmentinin şık otomobili Hyundai i20 ise tüm versiyonlarında 1.750 TL’ye varan nakit indirim ve 20 bin TL 24 ay yüzde 0,99 kredi imkanıyla satışa sunuluyor. Ayrıca i20’de “Şimdi Al, 2017’de Öde” fırsatı da bulunuyor.

C segmentinde yer alan i30 ise daha fazla konfor isteyen müşterilere göz kırpıyor ve kampanya boyunca 2.500 TL indirim veya 35 bin TL 24 ay yüzde 0,99 kredi imkanı sunuyor.

Sedan otomobilleri seven müşteriler için de avantajlar sunan Hyundai, Accent modelinde tıpkı i30’da olduğu gibi 2.500 TL indirim veya 35 bin TL 24 ay yüzde 0,99 kredi olanağı sağlıyor. Mart ayında satışına başlanan Yeni Elantra ise 2.000 TL indirim veya 50 bin TL 24 ay yüzde 0,99 kredi avantajıyla öne çıkıyor.

Güçlü motoru ve şık tasarımıyla SUV segmentinde adını sıkça duyuran Tucson ise 2.000 TL’ye varan indirim ve 50 bin TL 24 ay yüzde 0,99 kredi olanağıyla satın alınabiliyor.

Kendilerine en yakın yetkili satıcıyı öğrenmek ve modellerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, www.cangarlar.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

 

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı