Antalyaspor pilot takımı Kemerspor'da isyan

Güncel - Yayın Tarihi: 09/02/2018 14:37
Antalyaspor pilot takımı Kemerspor'da isyan

Antalyaspor, pilot takım olarak destek verdiği Kemerspor 2003 ile bağlarını kopardı. Mali açıdan sıkıntı yaşayan futbolcuların da isyan noktasına geldiği öğrenildi.


Antalyaspor pilot takımı Kemerspor 2003’te de futbolcular artık isyan noktasına geldi. Sezon başında büyük hedeflerle Kemerspor 2003 ile pilot takım anlaşması yapan ve genç futbolcularını mavi beyazlı takıma gönderen Antalyaspor’un, 3.Lig temsilcisine uzun zamandır destek vermediği öğrenildi. 

TFF 3.Lig 1. Grup’ta play-off mücadelesi veren Kemerspor’un büyük bir mali kriz içerisinde yer aldığı belirtilirken, Antalyaspor’un herhangi bir ödeme yapmadığı ve futbolcular ile personelin maaşlarını 3-4 ay geriden aldığı ifade edildi.

Mali sıkıntı had safhada

Play-off mücadele öncesi futbolculara bir şok da Kemerspor yönetiminden gelirken, daha önce vaat edilen primlerin mevcut şartlarda ödenemeyeceği bildirildi. Antalyaspor’un destek vermekten kaçındığı Kemerspor’da futbolcuların büyük mali sıkıntı yaşadığı ve bazı futbolculara; peşinatlarının yanı sıra hiçbir maç başı alacağının verilmediği de gelen haberler arasında yer aldı.

Kemerspor’da bazı futbolcuların krampon dahi alacak durumlarının olmadığı da gündem yaratacak detay olarak dikkat çekiyor. Öte yandan, Kemerspor’un da Antalyaspor’dan umudunu kestiği öğrenildi. Zira Kemer temsilcisi ara transfer döneminde 38 yaşındaki Ertuğrul Aslan’ı transfer ederek pilot takım kimliğinden uzak bir görüntü vermişti. 

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
haci burak09/02/2018 21:06
insallah biranonce cozerler sorunlari ozaman sezen basi kiralik vermiyeydler yazik deyilmi bizim cocuklarimiza bizlerden para isdiyorlar nezamana kadar giderki boyle slm