'Ekşi Elmalar'a Antalya'da gala

Kültür-Sanat - Yayın Tarihi: 31/10/2016 08:48
'Ekşi Elmalar'a Antalya'da gala

Yılmaz Erdoğan'ın gerçek hayat hikayesinden esinlenerek kaleme aldığı 'Ekşi Elmalar' filminin Antalya galası yapıldı.


Özdilek AVM'de yapılan gala öncesinde Yılmaz Erdoğan hayranları saatler önce sinema salonu önünde hazır bulundu. Her galada olduğu gibi sinema girişine kurulan platformun önünde sevdikleri sanatçı ile hasret gidermeyi bekleyen vatandaşlar, sürprizle karşılaştı.

YILMAZ ERDOGANIN GERCEK HAYAT HIKAYESINDEN ESINLENEREK KALEME ALDIGI EKSI ELMALAR FILMIN ANTALYA GALASI YAPILDI. ERDOGAN ILE HAYRANLARI FOTOGRAF CEKTIRDI.(FOTO:SULEYMAN EKIN/ANTALYA-DHA)

Yılmaz Erdoğan ve beraberindeki Ersin Korkut, Fatih Artman ve Devrim Yakut, kalabalığın arasından geçerek kulise gitti. Bazı hayranlarının özçekim isteklerini kırmayan Yılmaz Erdoğan, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ile birlikte sinema salonuna geçti. Sinemaseverlerin alkışları ile salona giren Yılmaz Erdoğan ve beraberindeki sanatçılar, filmden sonra ilgilerinden dolayı hayranlarına teşekkür etti.

YILMAZ ERDOGANIN GERCEK HAYAT HIKAYESINDEN ESINLENEREK KALEME ALDIGI EKSI ELMALAR FILMIN ANTALYA GALASI YAPILDI. YILMAZ ERDOGAN, ERSIN KORKUT, FATIH ARTMAN VE DEVRIM YAKUT GALAYA KATILDI.(FOTO:SULEYMAN EKIN/ANTALYA-DHA)

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı