ANTİAD üyeleri Antalya basını ile bir araya geldi.

Dernekler, Odalar, Kulüpler, Koop - Yayın Tarihi: 09/02/2018 11:33
ANTİAD üyeleri Antalya basını ile bir araya geldi.

Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD) yeni yönetimi ve üyeleri, düzenledikleri etkinlikle Antalya basını ile kahvaltıda buluştu.


Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD) yeni yönetimi ve üyeleri Antalya basını ile kahvaltıda buluştu. Düzenlen organizasyona ANTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Ersen Göksan, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, çok sayıda yönetim kurulu üyesi, ANTİAD üyeleri ve basın mensubu katıldı.

Yaptığı konuşma ile hedefledikleri projelerden bahseden ANTİAD Başkanı Av. Ersen Göksan, ANTİAD'ın Antalya için önemine değindi.  

Organizasyonunda açıklama yapan AGC Başkanı Mevlüt Yeni ise ANTİAD üyelerine Antalya medyasını anlattı. Medya ile iş dünyası işbirliğinin son derece önemli olduğunu ifade eden Yeni, yerel medyanın yaşadığı sıkıntıları anlatarak ANTİAD'lı iş adamlarından yerel medyaya abone olarak, reklam vererek sahip çıkmasını istedi.

Haberlerde basının, reklamlarda ise açık hava alanlarının tercih edilmesini eleştiren Yeni, basının haber veren yapısı kadar firmaları tanıtan hizmeti de var. Bu nedenle iş dünyası reklam bütçelerini oluşturuken basının gelir kaynağı olan reklam ve aboneliklerle ilgili desteklenmesi gerekiyor. Sizler ekonomik değerlerinizle ülkemize, bizlerde kalemimiz ile ülkemize ve iş dünyamıza sahip çıkacağız' dedi.

Konuşmaların ardından ANTİAD Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Danışma Kurulu üyeleri tanıldı, ardından ANTİAD Başkanı Avukat Ersen Göksan tarafından, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni'ye teşekkür plaketi takdim etti.

antiad yönetim kurulu

 

Etiketler:
YORUMLAR
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı