Bademağacı'na kapalı pazar

Döşemealtı - Yayın Tarihi: 10/11/2016 13:10
Bademağacı'na kapalı pazar

DöşemealtıBelediyesi tarafından Bademağacı Mahallesi'ne çok amaçlı kapalı pazaryeri yapıldı.  


Döşemealtı Belediyesi tarafından Bademağacı Mahallesi'ne yapılan çok amaçlı kapalı pazaryeri tamamlanarak hizmete açıldı. 1150 metrekare alan üzerine kurulan modern pazaryerinde haftanın 1 günü pazar kurulurken diğer günlerde mahalle sakinleri düğün, nişan ve mevlit gibi organizasyonlar için kullanabilecek. İçerisinde mutfak, tuvalet ve zabıta merkezinin de bulunduğu 2 katlı kapalı pazaryeri yaklaşık 400 bin liraya mal oldu. 


İlk pazarın kurulduğu Bademağacı Semt Pazarını ziyaret eden Belediye Başkanı Turgay Genç, esnaf ve vatandaşlara hayırlı olsun dileğinde bulundu. Seçimlerden önce Bademağacı Mahallesi'ne kapalı pazaryeri sözü verdiğini hatırlatan Başkan Genç, sözlerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Başkan Turgay Genç, Kovanlık ve Dağbeli mahallelerinde olduğu gibi Bademağacı'na da çok daha nitelikli meydan yapacaklarını hatırlatarak, çalışmaların son aşamaya geldiği bilgisini verdi. 


Bademağacı Mahallesi sakinleri de yapılan hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Turgay Genç'e ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı