Antalyalı karavancılar yeni yönetimini seçti

Spor - Yayın Tarihi: 23/12/2016 15:31
Antalyalı karavancılar yeni yönetimini seçti

Antalya Kamp ve Karavan Derneği olağan genel kurul toplantısı Antalya Kadınlar Plajı'nda yapıldı.  


Kadınlar Plajı'nda kamp yapan karavancılar, genel kurul öncesi kahvaltıda bir araya geldi. Zorunlu trafik sigortasındaki yüksek fiyat uygulaması, karavanlara yönelik özel tüketim vergisinin yüksekliği gibi ortak sorunları değerlendiren karavancılar, yurt içi ve yurt dışı turlarındaki anılarını da birbirlerine aktardı. Karavan tutkunları,  ayrıca gezilerde çektikleri fotoğraflardan oluşan slayt gösterisi de yaptı.

Kahvaltının ardından başlayan genel kurul toplantısında, bir önceki yönetimde görev yapan Cengiz Kaya, Fatih Özdel ve Ali Demirkol yeniden aday olmayacaklarını bildirdi. Dernek Başkanı Leyla Özdağ, toplantıda, bir önceki dönemde gerçekleştirilen faaliyetleri özetledi. Leyla Özdağ, Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezi'nin 'Avrupa Birliği Temel Eğitim Programı'na katıldığına değindi. Leyla Özdağ, 2014-2016 döneminde derneğe 27 üyenin katıldığını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde yeni yönetim kurulu Leyla Özdağ (Başkan), Bünyamin Tokmak (Başkan Yardımcısı), Selahattin Kumlu, Haşim Arıkan ve Serdar Kençebay'dan oluştu.

Denetim Kurulu'na ise Erdeniz Özköylü, Yakup Küçükçiloğlu ve Sabiha Özdel seçildi.

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu (UKKF) delegeliklerine de Cantekin Tülümen, Uğur Ergur, Adem Avcı, Ali Demirtaş, Halit Yücel ve Ahmet Yalçın Ateş seçildi.

 
Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı