Antalya Film Festivali'nde kapanış galası öncesi düzenlenen kırmızı halı törenine güzeller...

Kültür-Sanat - Yayın Tarihi: 24/10/2016 09:56
Antalya Film Festivali'nde kapanış galası öncesi düzenlenen kırmızı halı törenine güzeller...

Uluslararası Antalya Film Festivali'nin kapanış gecesine katılan beyaz perdenin yıldızları kırmızı halıda yürüdü.


Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu 53'üncüsünü düzenlediği Uluslararası Antalya Film Festivali'nin 2016 Expo Kongre Merkezi'ndeki kapanış törenine katılan oyuncular, kırmızı halıdan geçti. Birbirinden şık kıyafetlerle gazetecilere poz veren yıldızlar, uzatılan mikrofonlara da festival ile ilgili görüşlerini söyledi.

53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)

Kırmızı halıdan yarışan film ekiplerinin yanı sıra, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken de katıldı.

53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. (FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)53UNCU ULUSLARARASI ANTALYA FILM FESTIVALININ 2016 EXPO KONGRE MERKEZINDE DUZENLENEN ODUL TORENI'NE KATILAN SANATCI VE DAVETLILER KIRMIZI HALIDAN YURUYEREK TOREN ALANINA GELDI. SARKICI YONCA EVCIMIK CICEK VE HAYVAN DESENLI KIYAFETIYLE DIKKATLERI UZERINE CEKTI.(FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı