Antalya'da Murat Ünal'ın kaybolma nedeniyle ilgili flaş iddia! 1400 yıllık Tevrat...

Manavgat - Yayın Tarihi: 06/12/2016 11:43
Antalya'da Murat Ünal'ın kaybolma nedeniyle ilgili flaş iddia! 1400 yıllık Tevrat...

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde 8 gündür kayıp olan 34 yaşındaki Murat Ünal'ın ailesi, bunun tarihi 1400 yıllık Tevratın pazarlanmasıyla ilgili olduğunu iddia etti.


Manavgat'ta geçen hafta pazartesi günü saat 19.00'da H.V. adlı arkadaşıyla evden çıkan Murat Ünal'dan haber alınamadı. Ailesi Murat Ünal'ın bulunması için polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis çalışmalarını sürdürürken abla Kezban Ünal, kardeşinin kaybolmasından H.V.'nin sorumlu olduğunu öne sürdü. Kezban Ünal, "Kardeşim kaybolmadan 1- 1.5 hafta önce H.V.'nin elinde 1400 yıllık Tevrat olduğunu bunu satmaya çalıştıklarını" dedi. 


Kardeşini uyardığını belirten Kezban Ünal, "Bu işlerin yasadışı olduğunu ve uzak durması gerektiğini söyledim. Bu konuda uyardım. Fakat kendisi 'H.V. ilgileniyor, sağlam iş, bir şey çıkmaz, sorun olmaz' dedi. Kardeşimin kaybolmasında H.V. ve bu Tevrattan şüpheleniyoruz. Kardeşimin facebook şifresini kırdırarak, H.V.'nin kardeşime 28 Ekim'de bu konuyla ilgili fotoğraflar gönderdiğini polise de ifade ettik. Fotoğrafları gösterdik. Kesinlikle bu işin H.V.'nin başının altından çıktığını düşünüyoruz. H.V. ve birçok kişiden şikayetçi olduk" diye konuştu.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı