Antalya'da en iyi mankenler seçildi

Kemer - Yayın Tarihi: 24/11/2016 10:36
Antalya'da en iyi mankenler seçildi

Dünyanın en iyi mankeninin seçildiği Future Fashion Faces World 2016'nın finalinde kadınlarda birincilik tacını Meksika temsilcisi Anali Ramos Perez, erkeklerde ise Portekiz temsilcisi Hugo Mussa taktı.


Future Fashion Faces World 2016'nın finali, Kemer İlçesi'ndeki Limak Limra Otel'de gerçekleştirildi. 20 ülkeden 40 finalist, Antalya'daki kamp döneminin ardından jürinin karşısında podyuma çıktı. Profesyonel kadın mankenler podyumda abiye, bikini, erkekler ise mayo ve spor kıyafetlerle yürüdü. Brezilyalı model Jessica Do Bonfim tarafından hazırlanan koreografiyle dans eden yarışmacılar, mayoyla yürürken de fiziksel güzelliklerini gözler önüne serdi.

Ünlü modacı Nigar Aslan'ın yarışma finali için özel olarak tasarladığı birbirinden şık abiye ve smokinlerle gecenin finalini gerçekleştirilen yarışmacılar, Cezayirli modacı Mehaoudi Mohammed, Kosovalı model Sidrita Sadikaj, Meksikalı moda organizatörü Carlos Saboria, Emy Mankenlik Okulu'nun sahibi Eda Meltem Yılmaz, Arnavutluk'tan fotoğraf sanatçısı Dashnor Aslani ile Avrupa Saç Tasarımcıları Konseyi üyesi Ukraynalı Yuriy Yushchenko'nun yer aldığı jüri tarafından derecelendirildi.Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, moda fotoğrafçısı Hatem Sipahi, Argento Mayo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüş, otelde tatil yapan turistler ve çok sayıda davetlinin izlediği finalin sonunda kadın manken kategorisinde birincilik tacını Meksika temsilcisi Anali Ramos Perez, erkeklerde ise Portekiz temsilcisi Hugo Mussa taktı. Erkekler kategorisinde Türk manken Görkem Varol, kadınlarda ise Ukrayna temsilcisi Daryna İlvovska ikinci oldu. Yarışmanın özel ödüllerini ise Türk manken Asya Demir Miss Eurasia ve Miss Elegance seçilerek topladı. Ödül töreninin ardından yarışmacılar ve davetliler düzenlenen partide bir araya hem eğlendi hem de fotoğraf çektirdi.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı