Antalya BlaBlaCar, Türkiye ekibiyle tanıştı...

Teknoloji - Yayın Tarihi: 12/08/2016 20:18
Antalya BlaBlaCar, Türkiye ekibiyle tanıştı...

22 ülkede, 30 milyondan fazla üyesiyle dünyanın en büyük şehirler arası yolculuk paylaşım ağı BlaBlaCar, 10 Ağustos Çarşamba günü düzenlediği etkinlik ile Antalya’daki üyeleri ile bir araya geldi. Üyeler hem BlaBlaCar Türkiye ekibiyle, hem de BlaBlaCar topluluğun diğer üyeleriyle tanışma fırsatı buldu.


Aynı yöne giden sürücülerle yolcuları buluşturarak yolculuğa yeni, hesaplı ve eğlenceli bir çözüm getiren yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar’ın The Big Man Lara’da düzenlediği etkinliğe Antalyalı üyeler yoğun ilgi gösterdi. BlaBlaCar Antalya buluşmasında yolculuk hikayelerini paylaşan üyeler hem BlaBlaCar Türkiye ekibini hem de potansiyel yol arkadaşlarını yakından tanıma fırsatı buldular.

18 ülke ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor

BlaBlaTour kapsamında geçtiğimiz yıl, Meksika’dan İngiltere’ye, Hindistan’dan Türkiye’ye, 2500’den fazla üye ile bir araya gelinirken, bu sene 18 ülkede 90’dan fazla şehre gidilerek daha fazla üyeyle buluşulması hedefleniyor.

BlaBlaCar Türkiye ekibinin, farklı illerdeki üyeleriyle tanışıp yolculuk paylaşımı deneyimlerini ve önerilerini dinlemeyi amaçladıkları üye buluşmaları İstanbul, Adana, Samsun, Trabzon, İzmir ve Antalya’nın ardından Ağustos ayında Eskişehir, Ankara, Konya ve Bursa ile devam edecek.

Adana, BlaBlaCar’da en fazla yolculuğun paylaşıldığı şehirlerden biri

BlaBlaCar’ın Türkiye’de faaliyete geçtiği 2014 Eylül’den bu yana kullanım oranlarına baktığınızda, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin ardından Antalya, Adana, Bursa gibi şehirler geliyor. Şu anda BlaBlaCar sisteminde, Antalya çıkışlı 500’den fazla yolculuk ilanı yer alırken, Antalya’ya doğru ise 550’den fazla yolculuk ilanı bulmak mümkün. 

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı