Ak Parti Elmalı İlçe Başkanlığı'na Av. Osman Hüyük atandı

Oda, Parti, Dernek, Koop. Seçimleri - Yayın Tarihi: 08/09/2016 18:22
Ak Parti Elmalı İlçe Başkanlığı'na Av. Osman Hüyük atandı

AK Parti Elmalı İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ali Gökçe’nin yerine uzun süredir teşkilatın çeşitli kademelerinde görev yapmış Av. Osman Hüyük atandı.


AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve Teşkilat Başkanı Abdullah Işıkhan ile birlikte AK Parti Genel Merkezinde yeni görevi açıklanan Hüyük’e atama belgesini AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş verdi.

Genel Merkez tarafından alınan atama kararının Elmalı için hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Sümer yeni atama ile ilgili şunları söyledi; ” Elmalı her zaman Antalya siyaseti için önemli bir ilçemiz olmuştur. Partimiz olarak Belediye Başkanlığı seçimleri ve son seçimlerde önemli bir başarı elde ettiğimiz Elmalımız Ümit Öztekin Başkanımız ile birlikte çehresi değişen, gelişen bir ilçemiz haline geldi. Görevinden kendi isteği doğrultusunda istifa eden eski ilçe başkanımız Ali Gökçe’nin Elmalı’da artarak devam eden bu hizmetlerde büyük emekleri olmuştur. Teşkilatımıza verdiği emek ve Elmalımıza kazandırdıklarından dolayı Ali Gökçe kardeşimize tüm teşkilatımız adına teşekkür ederim. Teşkilatımızın çeşitli kademelerinde uzun yıllar görev yapmış bir diğer kardeşimiz Elmalı yeni İlçe Başkanımız Osman Hüyük’e de yeni görevinde başarılar dilerim. Elmalımıza ve tüm Antalya’mıza hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

Atamasıyla ilgili kısa bir açıklama yapan Elmalı yeni İlçe Başkanı Av. Osman Hüyük ise şunları aktardı “Elmalılı hemşerilerimiz ve İl Başkanımızın teveccühü ile ilçe başkanlığı seçimi için genel merkezdeydik. Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş ile görüşmelerimiz ardından yeni görevim açıklandı. Elmalımıza ilçe başkanı olarak görev yapacak olmanın gururunu yaşıyorum. Bu kutlu davamıza hizmette rabbim bizleri utandırmasın hayırlı olsun” dedi.

 

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı