Ak Parti'den Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya ziyaret

Oda, Parti, Dernek, Koop. Seçimleri - Yayın Tarihi: 13/12/2016 18:27
Ak Parti'den Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya ziyaret

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memurları için Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.


Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'ya başsağlığı diledi.

AK PARTI ANTALYA IL BASKANI RIZA SUMER VE YONETIM KURULU UYELERI, ISTANBUL'DAKI TEROR SALDIRISINDA SEHIT OLAN POLIS MEMURLARI ICIN ANTALYA IL EMNIYET MUDURU CELAL UZUNKAYA'YA BASSAGLIGI ZIYARETINDE BULUNDU.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Yaşanan terör saldırısıyla birlikte Türkiye'nin dört bir yanında vatandaşların polis memurları ile kucaklaştığını ve başsağlığı dilediğini belirten Sümer, "Ak Parti Antalya İl Başkanlığı olarak biz de bu kapsamda emniyet müdürümüz Celal Uzunkaya'yı ziyaret ettik. İlçe Başkanlarımızda ilçelerinde bu ziyaretleri gerçekleştirerek emniyet teşkilatımızın yanında oldular. Ziyaretlerimizde gözü dönmüş terör örgütlerinin düzenlediği kanlı eylemde bayrağımız uğruna canlarını veren polislerimiz için Ak Parti ailesi olarak bizlerde başsağlığında bulunduk. İnşallah bir daha böyle acıyı milletimiz olarak yaşamayız. Devletimizin şefkat yüzü olduğu kadar artık sert yüzünü de hükümetimiz gösterecektir" dedi.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı