Nurettin Tursun söylenenleri yalanladı

Döşemealtı - Yayın Tarihi: 01/10/2013 14:41
Nurettin Tursun söylenenleri yalanladı

Nurettin Tursun açıklaması: 


Son günlerde basında yer alan Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun hakkındaki bazı asılsız iddialara karşılık bu açıklamayı yapmak kaçınılmaz olmuştur

Son olarak Antalya’da yayın yapan yerel bir tv kanalındaki sabah kuşağı programında bir gazetecinin Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’un partisinin teşkilatlarıyla arasında sorun olduğu  şeklindeki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

Şu gerçek gözardı edilmemelidir ki Döşemealtı Belediye Başkanı sayın Nurettin Tursun bugün Antalya’da Ak parti’li belediyeler arasında gerek il ve gerekse ilçe teşkilatıyla en uyumlu çalışan başkanlardan birisidir.

Hatta bu çalışma Parti Genel merkezi tarafından da büyük takdir görmekte ve  Ankara’daki parti toplantılarında bu uyum örnek gösterilmektedir.

Ayrıca Başkan Nurettin Tursun Döşemealtı’nda partili partisiz bütün vatandaşların  takdirle karşıladığı hizmetleri bir bir hayata geçirirken “Belediye Başkanlığı  siyaset değil hizmet üretme makamıdır “ sözünün en gerçek örneğini sergilemektedtir.

Antalya’ya gelen gerek Ak Parti’li gerekse muhalefet partisinden hemen bütün milletvekillerinin ziyaret etmeden dönmediği bir ilçe haline gelen Döşemealtı’nın yıldızını parlatan bu hizmet anlayışının bir tezahürüdür.

Dedikodu değil hizmet üretme prensibiyle çalışan Ak parti belediyecilik anlayışında her ne kadar böyle asılsız iddialarla vakit geçirmemeye özen gösterilse de kamuoyunun gerçeklerden uzak yanlış bilgilerle yanıltılmaya çalışılmasının önüne geçmek için bu açıklamayı yapmak zaruri olmuştur.

Basın özgür ve tarafsız sesiyle hizmet anlayışımızdaki en önemli rehberlerimizden biridir.Eleştiriye her zaman açık bir yönetim anlayışını benimsediğimizi belirtir kamuoyuna saygılarımızı sunarız.
DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANLIĞI

YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı