Müziğin dokunduğu tarihte ‘O Ses’ ve balık keyfi

Güncel - Yayın Tarihi: 27/09/2013 14:17
Müziğin dokunduğu tarihte ‘O Ses’ ve balık keyfi

‘O Ses Türkiye’ adlı müzik yarışmasına katılarak finale kalmaya hak kazanan genç ve güzel solist Elçin Menekşe, Antalya’nın gözde mekanlarından olan Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’nda dinleyiciyle buluşuyor  


Bir televizyon kanalında yayınlanan ve büyük ilgi gören ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının bu sezondaki elemelerini geçerek finale kalan Elçin Menekşe, özel lezzetleriyle keyifli sohbetlerin mekanı olan Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’nda sahne alıyor. Güzel solist, balıkların özel sunumlarıyla masaya geldiği Antalya’nın tek balık çarşısı, Kaleiçi’nde otantik bir ortamda keyifli bir akşam geçirmek isteyenlerle buluşuyor.

Eğlence severlerin uğrak yeri

Balık satışının ve eğlencenin bir arada olduğu Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı, dolu dolu bir gece yaşamak isteyenlerin uğrak mekanı haline geldi. Otantik bir atmosfere sahip böyle bir mekanda sahne almanın ayrı bir keyif verdiğini dile getiren solist Elçin Menekşe, “Daha önce başka yerlerde de sahne aldım. Ama buranın atmosferi bambaşka. Gelen insanlar da eğlenmesi bilen insanlar olunca her akşam başka bir coşku yaşanıyor” dedi.

Kulakların pasını silen ses

Fasıl eşliğinde sahne alan Elçin Menekşe, kulakların pasını silen sesiyle dinleyenlerine müzik dolu bir gece yaşatıyor. Henüz 23 yaşında olan genç ve güzel solist, dinleyenleri kendine hayran bırakıyor. Müzikseverlerin takdirini toplayan başarılı solist; çarşamba, cuma ve cumartesi günleri Kaleiçi Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’nda dinleyicilerle buluşuyor.

YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı