CHP'nin Kemer Belediye adayı açıklandı

Kemer - Yayın Tarihi: 09/11/2013 18:34
CHP'nin Kemer Belediye adayı açıklandı

CHP'nin Kemer Belediye Başkan adayı, CHP Kemer İlçe Teşkilatı eski başkanı Umut Güneş olarak açıklandı.


Kemer Belediyesi Kültür Salonunda düzenlenen törende konuşan CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, 2014 seçimlerinde Kemer Belediye Başkan adayını açıklamak için toplandıklarını belirterek, Kemer'in kaderini değiştireceklerine gönülden inandıklarını söyledi.

Turizmin en önemli yerlerinden olan Kemer'de CHP'ye ihtiyaç olduğunu ifade eden Kök, "Nerede çağdaşlık var, mutlu bir yaşam var, turizm var, vizyon var, orada CHP kazanmak zorundadır. İlçelerimizin kaderini mutlaka değiştireceğiz. Seçimleri kazanmak için ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.

Kemer'de "CHP'den şu isim gelirse kazanır, bu isim gelirse kazanmaz" şeklinde çeşitli duyumlar aldıklarını kaydeden Kök, "CHP 90 yıllık bir çınardır. Türkiye'de ANAP, DYP gibi bir çok parti geldi geçti. Ancak CHP hiçbir zaman gelip geçici değildir. CHP'nin tek rakibi CHP'nin kendisidir" diye konuştu.

Kemer'de sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışına ihtiyaç olduğunu anlatan Kök, herkesin pastadan eşit pay alacığı bir siyaset yapacaklarını ve bunu da ancak CHP'nin ve Kemer'de Umut Güneş'in yapabileceğini kaydetti.

Belediye Başkan adayı Umut Güneş de 30 Mart'ta bayrağı eline alacağını, Kemer halkına ve kendisine inandığını dile getirdi. 

Pir Sultan Abdal ve Mevlana Celaleddin Rumi gibi insanların mayalarını aldıklarını ifade eden Güneş, bu mayayla, zihniyetle ve ruhla 30 Mart'ta CHP bayrağını belediye binasına dikeceklerini söyledi. Güneş, "Kemer'deki sorunları, insanların kafasındaki soruları, Kemer'in altında yatan değerleri biliyoruz. Seçimlerde 36 ülke vatandaşı Kemer'de oy kullanacak. Parolamız, inanç, mücadele ve sonuna kadar çalışmak olacaktır. 30 Mart'ta herkes, eşitiliği, adaleti görecektir" dedi.

Etiketler:
YORUMLAR
Güvenlik Kodu
Close Icon
Hiç kimse henüz bu habere yorum yapmadı